Біоревіталізація шкіри

Відомий афоризм свідчить, що «молодість – це недолік, який швидко проходить». Незважаючи на жартівливий характер вислову, для сьогодення воно дуже актуальне. Більшу частину життя ми проводимо у процесі старіння, який запускається приблизно з 25 років, тобто відразу після закінчення повного формування організму.

Шкіра – це найчесніше дзеркало нашого здоров’я, вона дуже жваво розповідає про наш вік і зовсім не соромиться у виразах. Старіння шкіри починає активно проявлятися вже з 30 років, а за наявності поганих звичок, шкідливих екологічних факторів чи неправильного способу життя навіть раніше. Справа в тому, що шкіра поступово втрачає здатність до регенерації, оновлення – вона начебто втомлюється. Справді, початок старіння асоціюється з погіршенням якості шкіри, із втратою її колишньої пружності та м’якості, із уповільненням процесів самовідновлення. Але є чудова новина: вчені добре знають коріння цих механізмів, завдяки чому молодість у наші дні вдається значно продовжити.

Молода шкіра сповнена енергії завдяки наявності в її структурі таких речовин, як гіалуронова кислота, еластин та колаген. Власне, за пружність шкіри відповідають білки, зокрема колаген, а за активність фібробластів, що їх виробляють, – гіалуронова кислота. Отже, щоб продовжити час природної краси, потрібно дати організму те, чого йому не вистачає.

Як проводиться процедура?

Ефект ін’єкційної біоревіталізації ґрунтується на місцевому введенні препаратів, що містять гіалуронову кислоту, безпосередньо, у проблемну зону з метою глибокого зволоження шкіри та відновлення процесів самооновлення.

Гіалуронова кислота – природна речовина, що синтезується організмом кожної людини, це найважливіший компонент проти в’ялості та старіння шкіри. Основна зона відповідальності «гіалуронки» – пружність шкірного покриву, так званий тургор шкіри, її здатність регенерувати та підтримувати природний об’єм.

Принцип такий самий, як і у випадку, наприклад, з тургором фруктів. Соковитий молодий фрукт виглядає здоровим, свіжим, повним соку, але з часом він зменшується в об’ємах, висихає, стає млявим. Однак, якщо помістити його у воду, сироп, вино або інше середовище, що зберігає, то він довго залишиться красивим і соковитим, отримуючи вологу ззовні. Також і нашій шкірі для оновлення та збереження об’єму потрібна на клітинному рівні своєчасна доставка молекул гіалуронової кислоти для активації внутрішніх процесів.

Ін’єкції – найшвидший і найефективніший спосіб доставити в тканини цінну «гіалуронку».

Завдання біоревіталізації – глибоке зволоження шкіри, відновлення її структури. Гіалуронова кислота стимулює вироблення колагену та еластину, підвищує активність фібробластів. Біоревіталізація дозволяє заповнити в шкірі недостатній запас вологи, позбутися сухості шкіри, повернути їй втрачену еластичність, щільність і пружність, відновити колір обличчя, покращити якість шкіри, розгладити дрібні зморшки.

Завдання, які вирішуються за допомогою біоревіталізації:

  • відновлення тонусу та еластичності шкіри;
  • усунення сухості;
  • повернення здорового кольору обличчя;
  • зменшення пігментації;
  • боротьба з дрібними зморшками: так звані гусячі лапки навколо очей, кисетні зморшки навколо губ, складки на шиї, в зоні декольте, сітка дрібних зморшок на щоках.

У чому відмінність мезотерапії та біоревіталізації?

Жінки, які цікавляться ін’єкційною, лазерною та апаратною косметологією, знають, що існує ціла низка популярних процедур для відновлення та підтримки шкіри. Сьогодні ми маємо можливість за допомогою різних методів відновити колір обличчя, усунути в’ялість та сухість шкіри, уповільнити появу ознак старіння.

Зокрема, у всіх на слуху не тільки біоревіталізація, а й мезотерапія, в якій часто використовується гіалуронова кислота. Гіалуронова кислота може застосовуватися або у чистому вигляді, або з додаванням вітамінів, амінокислот та інших активних складових. Різниця цих двох методик у тому, що для біоревіталізації використовується гіалуронова кислота у вищій концентрації та вищої молекулярної ваги.

Завдання біоревіталізації – поповнення вологи, поліпшення стану шкіри, пробудження, пожвавлення «стресової» та «втомленої» шкіри. У мезотерапії коло вирішуваних проблем дещо ширше – це і порятунок від акне, і корекція рубців, і зняття запальних процесів, і лікування больового синдрому, і поліпшення росту волосся, а також надання ліполітичного, антицелюлітного та протинабрякового впливу.

Протипоказання

Під час консультації лікар поставить вам необхідні питання, щоб переконатися у відсутності ризиків. Відмовитися від втручання слід у таких випадках:

  • інфекційні захворювання;
  • порушення імунітету;
  • онкологічні проблеми;
  • алергія, непереносимість використовуваних компонентів;
  • висока температура і прийом ліків, що розріджують кров;
  • вагітність, грудне вигодовування;
  • травми шкіри, запалення.